Vaatamata täisklaasuste õhulisusele ja läbipaistvusele on nad samaaegselt vastupidavad ja turvalised.

Lisaks erinevat baastooni klaasidele, on meil veel mitmesuguseid lisavõimalusi klaasi toonimiseks ja mustrite saamiseks, võimaldades teha Teie klaasust unikaalseks. 

Vitrecon projekteerib, komplekteerib ja paigaldab igat tüüpi karastatud klaasist täisklaasuksi.

Mõiste "täisklaasuks" haarab endasse mitut tüüpi raamita uksekonstruktsioone. Sõltuvalt furnituurist ja uste kasutamise otstarbest võib neid jagada järgmistesse gruppidesse: tiibuksed, pendeluksed, lükanduksed, (nii sise-, kui ka välisuksed).


Tiibuksed

Need uksed avanevad vaid ühte suunda. Ukseleht hingede abil kinnitatakse kas otse seina või lengi. Sellised uksi reeglina kasutatakse siseruumides, neid paigaldatakse enim korteritesse ja büroodesse (sh. ka büroo vaheseintesse).


Pendeluksed

Klaasuksed mis avanevad nii sisse kui väljapoole. Reeglina on selline uks varustatud spetsiaalse põrandasulguriga, mis peale ukse avamist juhib ust tagasi kinnisesse asendisse. Uks on kinnitatud põrandasse ja lakke.Taustvärvitud klaasiga lükanduks

Lükanduksed

Avamisel "sõidavad" lükanduksed kõrvale. Kinnitused, kuhu on fikseeritud ukseleht liiguvad ülemisel relsil, mis on kinnitatud lakke või seinale. Selline konstruktsioon sobib eriti situatsioonides, kus tavaline uks võtaks avamisel palju ruumi ja piiraks läbikäiku.

Galerii Vitreconi poolt paigaldatud klaasustest: