OÜ Vitrecon on asutatud 15.12.2004.

Ettevõtte tegutseb ehitusturul klaas-metall konstruktsioonide valdkonnas, olles eelkõige ehitusettevõtete allhankijaks. Meie pakutavate toodete ja teenuste valik on üsna lai. Omades oma paigaldusmeeskonda saame pakkuda head ja püsivat paigalduse kvaliteeti ja tarnekindlust. Kindlasti on meie tugevuseks ka pikaaegsed ja usaldusväärsed tarnijad. Usume, et tõeline koostöö rajaneb vastastikusel usaldusel ja austusel.

Pallasti korterelamud

Pakume tooteid ja teenuseid ka korteriühistutele ja eraisikutele.

Korteriühistutele pakume panipaikade valmistamist ja paigaldamist, metallist sise- ja välistrepipiirete valmistamist ja paigaldamist, rõdude klaasimist, prügimajade ehitamist.

Koduomanikule, kes rekonstrueerib või loob uut kodu, oleme abiks kõigi meie pakutavate toodete lahenduste disainimisel kuni lõpliku teostamiseni vastavalt tellija nägemusele ja kodu vajadustele. Oma toodetes kasutame kvaliteetseid materjale ja turvalisi lahendusi.

Omades oma valdkonnas märkimisväärset kogemust teeme koostööd paljude arhitektidega leidmaks parimat ja turvalist tehnilist lahendust lennukatele ideedele ja visioonidele.

Pöörduge julgelt meie poole, kui vajate klaasialast nõu või tehniliste sõlmede lahendamisel tuge. Meie soov on, et meie valdkonna toodete tehnilised lahendused projektides oleksid läbimõeldud ja turvalised, mis võimaldaks selget hinnastamist ja ausat konkurentsi. Eesmärgiks on tõsta turul teadlikkust ja klaas-toodete kvaliteeti, luues läbi selle meie ümber turvalisemat keskkonda.

Panipaigad

OÜ Vitrecon on Kaubandus-Tööstuskoja ja Maksumaksjate liidu liige.